Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...
 • 4 Ocak 2018, Perşembe - 17:08 tarihinde eklendi.
 • Kategori Bilim & Eğitim

 • Neden Survivor?

  E survivor'da bi’ yerde belgesel. Güzel kadınlar, yakışıklı adamlar, bi’ de araya komik tipler serpiştir tamam. Normal belgeselde asl...
  Neden Survivor?

  E survivor'da bi’ yerde belgesel. Güzel kadınlar, yakışıklı adamlar, bi’ de araya komik tipler serpiştir tamam. Normal belgeselde aslan kaplan konuşamıyor, bizimkiler konuşuyor. Hatta sadece konuşuyolar. Gerçek hayat gibi işte. Çok mücadele eden değil, sesi en çok çıkan kazanıyo.
  Ne var programda? Kavga. Anlaşmazlık. Gruplaşma. Hakaret. Senin hayatında aynısı yok mu? Var. O yüzden izliyorsun işte. Temelde senin hayatın, üzerine illüzyon yapıyorlar. Sen şehirdesin, onlar ıssız adada tek fark o. O ada da ne kadar ıssızsa. Sürat teknesiyle gidilen ıssız ada mı olur la?
  Hadi çılgın Sedat çılgın. Çocuklar duymasın havucun ne işi var olum survivor’da bi’ tarafta ünlü olmaya çalışan gönüllüler diğer tarafta tekrar ünlü olmaya çalışan ünlüler. 2007’de de aslanlar kanaryalar vardı. 2007 mi? Oha on yıl olmuş lan- format dişi ama daha çoğaltılır takımlar. İktidarlar-muhalefetler. Vapurcular metrobüscüler.. Slimecılar - challengelar
  Aklıma milyon dolarlık fikir geldi. Ünlüler takımında Orkun, Ruhi, Merve, ve ben varım: hilal şefkatli.
  Tabii insanın aklına bazı sorular gelmiyor değil. Kamera kapalıyken yemek yiyolar mı? Erkeklerin sakalları amazon ormanları gibi büyürken, kızlar nasıl bu kadar kılsız. Bi’ de nereye saçıyorlar. (bipli) eğer ellerine hindistan cevizi yaprağı alıp kuytuya çöküyorlarsa gerçekten survivor valla. Eğer öyleyse ben kafadan yokum acuncuğum baştan söyliim.
  Format da yeni değil ha tüm tarih böyle bu arada. Bak ikinci dünya savaşı bildiğin “survivor 1945” ünlülerden almanya, gönüllerden rusyanın elindeki dokunulmazlık ödülünü almaya çalışıyor. Başta önde giderken Amerika’nın sms oylarında rusya’ya abanmasıyla kaybedıyo. Türkiye de yavrum ekibin yılmaz morgül’ü. Daha yarışmadan sakatlanmış.
  Ne demiş Andy Warhol? Herkes bi’ gün 15 dakikalığına ünlüler takımında olacak. Gerçi ölmeseydi onu da alırdı acun survıvor 2017’ye. Gülmeyin oğlum. Seneye finale Aziz Sancar’la tokatçı nusret kalacak bak hilal demişti dersiniz. Adanın kumlarıyla böyle oynar artık Nusret.
 • nedenlerimiz
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)