Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Ekmek Çanağında Sucuklu Yumurta Tarifi


 • 18 Mayıs 2018, Cuma - 09:48 tarihinde eklendi.
 • Kategori Yemek Tarifleri

 • MALZEMELER

  2 adet hamburger ekmeği,
  Yarım ay şeklinde kesilmiş 15-16 dilim Sucuk,
  4 adet Yumurta,
  Tuz,
  Karabiber.

  ****************...
  MALZEMELER

  2 adet hamburger ekmeği,
  Yarım ay şeklinde kesilmiş 15-16 dilim Sucuk,
  4 adet Yumurta,
  Tuz,
  Karabiber.

  ************************

  Bir hafta sonu daha geldi çattı. Benim için her ne kadar taşınma ile geçecek olan yorucu bir hafta olacak olsa da evinde keyif yapanlar için lezzetli bir tarif vermek istedim. Benim için de bir parça Ekmek banın şu güzelliğe lütfen.

  Ben evde hamburger ekmeği olduğu için bunları kullandım. Ama yine hamburger ekmeği boyutlarında tam buğday, yulaf, çavdar ekmekleriniz varsa onlarla da harika olacaktır. Sucuklu yumurtayı zaten oldum olası çok severim. Ama bu tarifteki çıtır Ekmek sucuklu yumurtanın lezzetine lezzet katmıştı inanın.

  Ramazan yaklaşıyor malumunuz. Artık ramazan öncesi son sabah kahvaltılarımızı yapıyoruz. Elinizden geldiğince özenli kahvaltılar hazırlayıp uzun uzun tadını çıkarın bence kahvaltı sofralarınızın.

  Evet iftar ve sahur sofraları da apayrı bir keyif ama çalışan biri için hafta sonu kahvaltı keyfinin yerini hiçbir şey tutamaz bence. Diyorum ki yarın ya da pazar günü başka planınız yoksa birkaç yakın arkadaşınızı ya da ailenizi kahvaltıya çağırın ve bu güzel Ekmek çanaklarından yapın onlara. Yanına çok fazla bir şey gerekmiyor, sadece peynir-domates gibi kahvaltılıklar olsa yeter.
 • Ekmek Çanağında Sucuklu Yumurta Tarifi yemek tarifleri izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)