Sıradaki
5
İptal

Gerek Süper Hız Vegas'ta Yardım İçin Buluşuyor


  • 19 Ekim 2017, Perşembe - 11:30 tarihinde eklendi.
  • Kategori Otomobil ve Taşıtlar

  • THE world’s best supercars and their enthusiasts gather to raise money for charity in Las Vegas. Founded in 2014, the event prides itself on being a charitab...
    THE world’s best supercars and their enthusiasts gather to raise money for charity in Las Vegas. Founded in 2014, the event prides itself on being a charitable gathering aimed at high-end car owners and enthusiasts - with an average of 200 exotic and classic cars attending each show that can be worth up to 15 million dollars. Car fanatic Steve Feldman, 45, attended the exhibition in his very own customised Belladonna Ford GT back in November for the SEMA show. All proceeds from sponsorships, events and logo wear sales are donated to local charities such as Four Square, JDRF and Shade Tree of Las Vegas.

    ( Dünyanın en iyi süper ve meraklıları Las Vegas'ta yardım için para toplamak için bir araya geliyorlar. 2014 yılında kurulan, olay 15 milyon dolar değerinde her gösteriye 200 egzotik ve klasik otomobillerin ortalama high-end araç sahipleri ve meraklıları - amaçlayan hayırsever bir topluluk olmasıyla övünür. Otomobil fanatiği Steve Feldman, 45, geri Kasım ayında kendi özel Belladonna Ford GT yaptığı SEMA gösterisi için sergiye katıldı. Sponsorluklar, etkinlikler ve logosu giyim satış tüm gelirleri bu Dört Kare, Las Vegas JDRF ve Gölge Ağacı olarak yerel hayır Kurumlarına bağışlanıyor. )
  • Speed For Need Supercars Meet In Vegas For Charity 2017
daha fazla göster daha az göster

    Yorumlar (0)