Sıradaki
5
İptal

Farming Simulator 17 Platinum Edition Launch Trailer PS4


 • 15 Kasım 2017, Çarşamba - 10:34 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • The launch trailer features a brand new playground for you to enjoy, set in South America and offering a total change of scenery and more gameplay possibilitie...
  The launch trailer features a brand new playground for you to enjoy, set in South America and offering a total change of scenery and more gameplay possibilities than ever.

  The Platinum Edition will give you access to over 280 authentic farming vehicles and equipment from more than 80 manufacturers, making this truly the ultimate version of Farming Simulator 17. Some brands that you’ll get to play with include AGCO brands such as Challenger, Fendt, Massey Ferguson and Valtra, as well as new brands exclusive to this Platinum Edition such as State, TT, Randon, FMZ and Gessner Industries.

  Harvest crops, care for livestock, take part in forestry and transport your goods by truck, trailer and train, and then sell your products to expand your farm. Grow your farm online with other players, and download community created mods for an ever-expanding gaming experience!

  All you’ll need to do to access the Platinum Expansion on PS4 is purchase the Platinum Edition from the PlayStation Store, or buy Farming Simulator 17 Platinum Edition at retail. If you already have the Farming Simulator 17 Season Pass, then you’re in luck! You already own the Platinum Edition, and will be able to download it once it is released.
  Farming Simulator 17 Platinum Edition, and the Platinum Expansion will be available November 14, 2017 on PlayStation 4.

  ( Lansman römorku, Güney Amerika'da eşsiz bir manzara değişikliği ve daha fazla oyun olanağı sunan yepyeni bir oyun alanına sahiptir.

  Platinum Edition, 80'in üzerinde üreticinin 280'den fazla otantik tarım arazisine ve ekipmanına erişebilmenize olanak tanıyor ve bunu gerçekten Tarım Simülatörü 17'nin en son versiyonu yapıyor. Oynayacağınız bazı markalar arasında Challenger, Fendt gibi AGCO markaları yer alıyor. , Massey Ferguson ve Valtra'nın yanı sıra State, TT, Randon, FMZ ve Gessner Industries gibi Platinum Edition'a özgü yeni markalar.

  Hasat mahsülleri, hayvancılık için bakım, ormancılığa katılın ve mallarınızı kamyon, römork ve trenle nakledin ve çiftliklerini genişletmek için ürünlerinizi satın. Çiftlikinizi çevrimiçi diğer oyuncularla büyütün ve giderek genişleyen bir oyun deneyimi için topluluk tarafından oluşturulan mod'ları indirin!

  PS4'teki Platinum Expansion'a erişmek için yapmanız gereken tek şey PlayStation Store'dan Platinum Edition'ı satın almak veya perakende olarak Farming Simulator 17 Platinum Edition'ı satın almaktır. Zira Çiftçilik Simülatörü 17 Sezon Geçişine sahipseniz, şanslısınız demektir! Platinum Edition'a zaten sahibiyseniz ve piyasaya çıktığında indirebilirsiniz.
  Tarım Simülatörü 17 Platinum Edition ve Platinum Genişleme, PlayStation 4'te 14 Kasım 2017'de sunulacak. )
 • Farming Simulator 17 Platinum Edition
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)