Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Dört X 4'Lü - 10. Bölüm İzle


 • 18 Haziran 2019, Salı - 11:39 tarihinde eklendi.
 • Kategori Çizgi Film

 • Kaptan, Biberiye ve Tamtam bahçede sıcak-soğuk oynamaktadırlar. Tamtam Kaptan ve Biberiye’nin sakladıkları nesneyi değil, toprağa gömülmüş bir g...
  Kaptan, Biberiye ve Tamtam bahçede sıcak-soğuk oynamaktadırlar. Tamtam Kaptan ve Biberiye’nin sakladıkları nesneyi değil, toprağa gömülmüş bir gözlük bulurlar. Buldukları ile ilgili kuşkulanırlar ve bir anlam veremezler.

  Gece Kaptan dişlerini fırçalarken bahçeden gelen sesler duyar ve pencereden bakmaya gider ama bir şey göremez. Bu sırada odaya giren Poğaça şüpheli tavırlar içindedir.

  Sabah Kaptan’ın oyun teklifini geri çeviren Poğaça hızla evden çıkarken bir kağıt düşürür. Kağıt rüzgarda uçuşunda Maviş’in yüzüne takılır ve basket oynamakta olan Kaptan’ın şaşkın bakışları altında potadan içeri düşer.

  Kaptan, Biberiye ve Tamtam kağıdı alırlar ve üzerinde bahçedeki çeşitli noktaların işaretli olduğunu görürler. Noktalardan biri dün sıcak-soğuk oynarken buldukları gözlüğün yerini işaret etmektedir. Meraklarına yenilip bütün noktaları kazar ve birçok farklı nesne bulurlar. Kuşkuları iyice artmıştır.

  Bu sırada Poğaça gelir ve bir kağıt kaybettiğini söyler. Kaptan, Biberiye ve Tamtam nesneleri Poğaça’nın gömdüğünü anlarlar . Poğaça yerde duran kağıdı bulduğuna sevinir ve kağıdı alıp hızla uzaklaşır. Kaptan, Biberiye ve Tamtam da onu takip ederler.
 • Dört X 4'Lü - 10. Bölüm İzle Dört X 4'Lü - 10. Bölüm Dört X 4'Lü trt trt çocuk çizgi film izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)