Sıradaki
5
İptal

Dört X 4'Lü - 5. Bölüm İzle


 • 18 Haziran 2019, Salı - 13:24 tarihinde eklendi.
 • Kategori Çizgi Film

 • Dörtlümüz bahçede misket oynamaktadır. Maviş korku içinde yanlarına gelerek kendisini kocaman bir köpeğin kovaladığını anlatmaya çalışır.

  Asl...
  Dörtlümüz bahçede misket oynamaktadır. Maviş korku içinde yanlarına gelerek kendisini kocaman bir köpeğin kovaladığını anlatmaya çalışır.

  Aslında onu kovalayanın mahallenin şımarık kızı Çubuk Kraker’in minik köpeği Farfara olduğunu anlarlar.
  Misket oyununa geri dönerler. Biberiye’nin attığı misket evin bodrumuna, ardiyeye kaçar.

  Misketi aramak için penceresinden baktıkları loş ardiyede beyaz bir şey havada asılı durmaktadır. Bu arada Farfara geri gelmiş, Maviş’i kovalamaya başlamıştır.

  Dörtlümüz ardiyede asılı şeyin hayalet olup olmadığını tartışırlarken beyaz şey hareket etmeye ve uçmaya başlar. Dörtlümüz önde, beyaz uçan şey arkalarında, Farfara en arkada bir kovalamaca başlar. Dörtlümüz bir ağacın arkasına saklandığında bahçeye gelen Çubuk Kraker de uçan beyaz şeyden korkar ve bahçede bir kovalamaca başlar.

  Kaptan’ın ortaya attığı fikirle ardiyeye saklanırlar. Fakat açık unuttukları arka pencereden uçan beyaz şey içeri girer ve üstlerine doğru gelmeye başlar. Çocukların korkularının en üst düzeye geldiği anda Kaptan uçan şeyin aslında beyaz çarşafın altına saklanmış olan Maviş olduğunu fark eder.

  Bölüm üstüne boğa gibi saldıran Farfara’yı Maviş’in, bir matador gibi boya kutusuna düşürmesiyle son bulur.
 • Dört X 4'Lü - 5. Bölüm İzle Dört X 4'Lü - 5. Bölüm Dört X 4'Lü trt trt çocuk çizgi film izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)