Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Dört X 4'Lü - 4. Bölüm İzle


 • 18 Haziran 2019, Salı - 13:13 tarihinde eklendi.
 • Kategori Çizgi Film

 • Biberiye ve Tamtam şap şap oynarlarken Kaptan ve Poğaça basketbol oynamaktadırlar. Basketbol topu ormana kaçınca Kaptan topu aramak için arkasından gi...
  Biberiye ve Tamtam şap şap oynarlarken Kaptan ve Poğaça basketbol oynamaktadırlar. Basketbol topu ormana kaçınca Kaptan topu aramak için arkasından gider ve ormanda gizemli iki adamın doğal ortama izinsiz çöp döktüklerini görür.

  Kaptan’ı merak eden ve arkasından giden Biberiye, Tamtam ve Poğaça da gizemli adamları görürler ve konuşmalarından Kaptan’ı kaçırdıklarını düşünürler.

  Tam o anda Kaptan gizlendiği yerden çıkar ve adamların ne yaptıklarını arkadaşlarına anlatır. Dörtlü adamları gözlerken istemeden çıkardıkları ses nedeniyle yakalanmaktan son anda kurtulurlar.

  Ormana dökülen çöplere göz yummamak için bir plan yaparlar ve babaannelerini çağırırlar. İşlerini bitirmiş ve kaçmak üzere olan adamları Babaanne durdurur ama adamlar onu ciddiye almazlar. Ancak arkalarından gelen dev gibi bir gölgenin kocaman, garip ve Gulyabani gibi bir yaratığın onlara yaklaştığını gördüklerinde korkudan ne yapacaklarını şaşırırlar.

  Yaratık aslında Kaptan ve Tamtam’ın omuzlarına çıkan Biberiye’nin kafasına konmuş Maviş’ten başkası değildir. Adamlar şaşkınlıkla çöplerin arasında sıkışmışken babaları gelir ve polisi arar. Ormana çöp döken kötü adamlar yakalanmıştır.
 • Dört X 4'Lü - 4. Bölüm İzle Dört X 4'Lü - 4. Bölüm Dört X 4'Lü trt trt çocuk çizgi film izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)