Sıradaki
5
İptal

Dört X 4'Lü - 7. Bölüm İzle


 • 18 Haziran 2019, Salı - 13:38 tarihinde eklendi.
 • Kategori Çizgi Film

 • Kaptan ve Poğaça sabah kahvaltısında babalarından mahallelerini güzelleştirme faaliyeti kapsamında çiçeklerin ekildiğini ve devamı için de çocukl...
  Kaptan ve Poğaça sabah kahvaltısında babalarından mahallelerini güzelleştirme faaliyeti kapsamında çiçeklerin ekildiğini ve devamı için de çocuklardan duvar resmi yapmaları beklendiğini öğrenirler.

  Dörtlümüz heyecan içinde duvar resmini yaparlar. Resim bittiğinde resimde Biberiye’nin saç bandının olmadığını gördüklerinde gerçekten de Biberiye’nin saç bandını düşürdüğünü anlarlar. Bu sırada Damper ve Çubuk Kraker gelip, resimle alay ederken Damper Kaptan’a basket maçı teklif eder.

  O gece Kaptan sokaktan geçen ve ellerinde bir şeyler taşıyan iki gizemli adam görür.

  Ertesi gün Damper maçı kazanmak için her türlü hileye başvurur. Maç sonunda Çubuk Kraker evlerinin bahçesindeki çiçeklerin koparılıp götürüldüğünü ve bahçenin hemen önünde de Biberiye’nin saç bandını buluğunu söyleyerek Biberiye’yi suçlar.

  Kaptan gece gördüğü adamların çiçekleri almış olabileceğini söylese de Damper ve Çubuk Kraker’i inandıramaz.

  Gece Dörtlümüz, Babaannelerinin de yardımıyla çiçek hırsızlarına tuzak kurar.

  Onları kızdırıp kendilerini kovalamak için geldiklerinde yere misketlerini dökerek adamların kayıp düşmesini ve kurdukları ağa takılmalarını sağlarlar.
  Çiçekleri kimin aldığı ortaya çıkmıştır.
 • Dört X 4'Lü - 7. Bölüm İzle Dört X 4'Lü - 7. Bölüm Dört X 4'Lü trt trt çocuk çizgi film izle
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)