Sıradaki
5
İptal
Oynatıcı yükleniyor...

Battalion 1944 Announcement Trailer


 • 19 Ekim 2017, Perşembe - 16:33 tarihinde eklendi.
 • Kategori Oyun

 • ( Tabur, Unreal Engine 4 kullanarak PC ve Konsolda WW2 türünü yeniden canlandıran klasik çok oyunculu atıcıların yoğunluğunu tekrar kavrar
  Tabur 1944...
  ( Tabur, Unreal Engine 4 kullanarak PC ve Konsolda WW2 türünü yeniden canlandıran klasik çok oyunculu atıcıların yoğunluğunu tekrar kavrar
  Tabur 1944, klasik çok oyunculu atıcıların çekirdeğini tekrar ele geçirir ve WW2'yi yeni kuşağa yönlendirir. Tabur 1944, Medal of Honour ve Call of Duty 2 oyunlarını yetiştiren tasarımcılar tarafından hazırlanmış visseral ve kalp-muazzam bir çok oyunculu deneyim yaratmak için en gelişmiş endüstri teknolojisini kullanır.
  Carentan sokakları, Bastogne ormanları ve geçmişin çok oyunculu atıcıları için manevi halefimiz gibi daha birçok gerçek dünya yerinde savaşın. Kar98'iniz ile kesin hedef, M1 Garand'ınız ile ateşi ve Thompson'unuz ile hızlı düşünmek başarılarınızın anahtarıdır, hepsi rekabetçi bir çok oyunculu ortamda paketlenmiştir. Kısacası, Tabur 1944, çiğ bir beceriye vurgu yapan, piyade tabanlı bir birinci kişi atıcıdır. Öğütme yok, 'exosuit' yok, yalnızca siz ve bir oyuncu olarak beceriniz.
  Bir Tabur Katılın ve küresel rekabet sistemimiz olan BattleRank ile sezon mevsim yarışın. Karakterinize, silahlarınıza ve aksesuarlarınıza gerçekçi sanat stilimiz dahilinde kozmetik ödülleri kazanmak için taburunuzun sezon hedefine katkıda bulunun. Topluluğunuzda tanınmış bir oyuncu olmak için oyuncu profiliniz aracılığıyla başarılarınızı sergileyin. BattleRank'ın yüksek seviyede ayarlanmış stat izleme sistemi, Tabur 1944'ü, atıcıların standart kalıp kalıbının ötesine geçmesini sağlar ve oyuncuların, ödül, şan ve şeref için küresel rekabet etmelerini sağlar.
  Tabanca 1944, Unreal Engine 4'ün gücüyle beslenerek 2. Dünya Savaşı'nı, Call of Duty 2 ve Enemy Territory gibi geçmişe ait çok oyunculu atıcılara gerçekleştirdiğimiz manevi halefimizde modern oyun alanına geri döndürür. BattleRank'da sizin gibi yetenekli askerler taburunuz için savaşıyor.

  OYNAMAK İÇİN NEDENLER:
  Ham beceri tabanlı oyun. Becerinin haksız yere aşırı güçlenen kilitler ve becerilerle değil, oyununla belirlenmesi gerektiğine inanıyoruz. Tabur, klasik rakip atıcıların beceri tabanlı oyunlarından öğrenir ve bunu, Taburun gerçek bir sonraki nesil rekabetçi atıcı yapması için hareket yakalama, fiziksel tabanlı işleme ve fotogrametri gibi yeni nesil teknikler kullanarak ekibimizin üretebileceği çarpıcı görsellerle birleştirir.
  Yoğun ve dengeli piyade savaşı. Tasarımcılarımız, yüzlerce çok oyunculu atıcıyı, dengeli bir WW2 birinci şahıs atıcı için en uygun formül oluşturacak şekilde taradılar. Tabur'daki heyecan, namlu deneyiminin altındaki yatıyor.
  BattleRank yarışmaları. Yalnız bir kurt veya arkadaşlarınızla birlikte arkadaşlarınızla gidin. Taburunuzun sezon hedefine katkıda bulunun, ekip ve bireysel çabalar için ödüller alma. Mevsimlik ve hızlı saatlik hedefler arasında ödül ve ekstra XP kazanmak için düzenli zorluklarla yarışın. Zorluklar, ana menünün tehdit uyarısı panelinden veya sosyal medya organlarımızdan yayınlanmaktadır.  Battalion recaptures the intensity of classic multiplayer shooters, revitalising the WW2 genre on PC & Console using Unreal Engine 4
  Battalion 1944 recaptures the core of classic multiplayer shooters and propels WW2 into the next generation. Battalion 1944 utilizes the most advanced industry technology to create a visceral and heart-thumping multiplayer experience that has been crafted by the designers who have grown up playing Medal of Honor and Call of Duty 2.
  Fight in real world locations such as the streets of Carentan, the forests of Bastogne and many more in our spiritual successor to the great multiplayer shooters of the past. Precise aim with your Kar98, covering fire with your M1 Garand and quick thinking with your Thompson are key to your success, all packaged into a competitive multiplayer environment. In short, Battalion 1944 is an infantry based first person shooter with an emphasis on raw skill. No grinding, no 'exosuits', just you and your skill as a player.
  Join a Battalion and compete season to season with BattleRank, our global competition system. Contribute to your Battalion's season objective to earn cosmetic rewards for your character, weapons and accessories within our realistic art style. Flaunt your success through your player profile to become a renowned player within the community. BattleRank’s highly tuned stat tracking system enables Battalion 1944 to go beyond the standard mould of shooters gone by and enables players to compete globally for rewards, glory and honour.
  Fuelled by the power of Unreal Engine 4, Battalion 1944 resurges World War 2 back into the modern gaming spotlight in our spiritual successor to the great multiplayer shooters of the past such as Call of Duty 2 and Enemy Territory. On BattleRank, it’s down to skilled soldiers like you to fight for your battalion.

  REASONS TO PLAY:
  Raw skill based gameplay. We believe your skill should be determined by your play, not through unfair overpowered unlocks & abilities. Battalion learns from the skill based gameplay of classic competitive shooters and merges it with the stunning visuals that our team can produce, utilizing next-gen techniques such as motion capture, physically based rendering and photogrammetry to make Battalion a truely next gen competitive shooter.
  Intense & balanced infantry combat. Our designers have scoured hundreds of multiplayer shooters to design the best fitting formula for a well balanced WW2 first person shooter. The excitement in Battalion lies in the down the barrel experience.
  BattleRank competitions. Go lone wolf or team up alongside friends. Contribute to your Battalion's season objective, receiving rewards for team and individual efforts. Compete in regular challenges ranging from seasonal to quick fire hourly objectives to earn rewards and extra XP. Challenges are broadcast via the main menu's challenge alert panel as well as through our social media outlets.
 • Battalion 1944 Announcement Fragman
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)