Sıradaki
5
İptal

Vladimir Putin - 6 Yaşından 64 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı


 • 24 Ocak 2018, Çarşamba - 17:23 tarihinde eklendi.
 • Kategori Kişiler ve Bloglar

 • Vladimir Putin, acımasız bir lider ve usta manipülatör olarak bilinir. Bu videoda Vladimir Putin'in hayatından en güzel anları göreceksiniz. Nadir gen...
  Vladimir Putin, acımasız bir lider ve usta manipülatör olarak bilinir. Bu videoda Vladimir Putin'in hayatından en güzel anları göreceksiniz. Nadir genç Putin fotoğrafları, politikacılar, gençler ve ailelerle olan ilişkiler, çocuklar.

  Vladimir Putin net değeri: 46 milyar dolar

  Putin şunları söyledi: "Ben arkadaşın değilim, ben Rusya'nın başkanıyım"

  Soru: Putin şarkı söyleyebilir mi?

  Evet, yapabilir. Singing PM: 'Fats' Putin, 'Blueberry Hill'in tepesinde piyano solosu ile. Aslında bu şarkı şimdiye kadarki en iyi Putin Şakalarından biriydi. Btw, Youtube'da Putin üzerinde bir çok şarkı var, örneğin:

  1) Vladimir Putin - Putin, Putout, / # Klemen Slakonja'nın TheMockingbirdMan.
  2) RASPUTIN - Vladimir Putin - Aşkı Taşı Yolu Seviyorum (Funk Aşırı Yüklemesi) @slocband
  3) Rasputin vs Stalin. Epic Rap Savaşları Tarihi Sezon 2 Finali
  4) John Oliver'ın Trump için Rusya Devlet Başkanı Putin hakkında dinlemesi gereken bir şarkısı var. "Putin gibi bir adam"
  5) Allen Dulles - Rootin 'Tootin' Putin (feat. Donald Trump)

  Putin şakalarından bazılarını yazın:

  Putin, Merkel'e: "Bu konuyla ilgili her tür fıkra vardır ... tıpkı düğün gecenizde ne yaparsanız yapın, sonuç her zaman aynı olmalı, anlıyor musunuz?"

  Son zamanlarda, "Celebrity Family Feud: Political Edition" ya da "Donald Trump Noel Soğuk Açık" ya da "Vladimir Putin Soğuk Açık" gibi Putin ve Trump realtionships hakkında SNL videolar çok oldu, ancak bu videolar hiçbiri didn Putin'in patron gibi yolsuzluklarla uğraştığından veya Putin'in CNN akıl sahibi Fareed Zakaria'yı Donald Trump ve ABD seçimlerinde nasıl ezdiğinden bahsetmiyorum. Ve ayrıca, İkinci Dünya Savaşı'ndaki sürekli Putin'in uyarılarından (2016'da Tam Konuşma gibi) bahsetmediler. Ve bu eğlenceli değil!
 • Vladimir Putin Vladimir Putin hayatı Vladimir Putin resimleri Vladimir Putin - 6 Yaşından 64 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)