Sıradaki
5
İptal

Donald Trump - 5 Yaşından 70 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı


 • 25 Ocak 2018, Perşembe - 10:27 tarihinde eklendi.
 • Kategori Kişiler ve Bloglar

 • Donald Trump, Amerika'nın en tanınmış iş ve televizyon kişiliklerinden biridir ve ticari gayeleri gayrimenkul, oyun, spor ve eğlenceyi kapsar. Hataları...
  Donald Trump, Amerika'nın en tanınmış iş ve televizyon kişiliklerinden biridir ve ticari gayeleri gayrimenkul, oyun, spor ve eğlenceyi kapsar. Hatalarından payını almasına ve genellikle ortalama bir yönetici olarak algılanmasına rağmen, karizmatik bir liderin mükemmel bir örneğidir. Birçok kişi, enerji verme kabiliyeti, geleceği öngörme ve onlara güvenini açıklarken başkalarını destekleme yeteneği nedeniyle Trump'u yaşamdan daha büyük görür. Genç yaşta, Manhattan'daki en büyük kârlı bina projelerinden bazılarına girdi ve şehrin en tanınmış geliştiricisi olarak ün kazanan Grand Hyatt'yi açtı. Trump, otokratik liderlik tarzına sahip, iktidara odaklı bir iş lideri ve şöhreti. Savunmasız yaşam tarzı ve açık sözlü tavrı, ünlü pratik kazandı ve NBC reality show 'The Apprentice' (Şöhret Çırağı) için bir atılım haline geldi. Forbes celebrity 100 listesinde on dördüncü sırada yer aldı ve 2013'te Forbes'e göre net değeri 3.2 Milyar Doları olduğu iddia edildi.

  Girişimci rehberliği için dünya çapında ünlü birçok kitap yazdı. "Ticarette ve Yaşamda Gerçekleştirin", "Bir şampiyon gibi düşünün: İş Dünyasında ve Yaşamda Kayıtsız Eğitim", "Trump 101: Başarıya Giden Yol" başlıklı "Koz: Sanayileşme Sanatı" , 'Trump: Nasıl Zengin Olunur?', 'Trump: En Üstte Surviving' vb.

  8 Kasım 2016'da Trump, seçim kolejinde çoğunluk için gereken 270 oy seçimini aşarak cumhurbaşkanlığını kazandı; Oylamada hemen hemen tüm anketlerde Trump karşısında mütevazi bir yol gösterici olan Hillary Clinton'un gösterdiği gibi, Trump'in zaferi, Amerikan tarihinin en büyük siyasi sıkıntılarından biri olarak görüldü. Bu daha sonra, Clinton'un iyi eğitimli ve beyaz olmayan seçmenler arasındaki desteği aşırı tahmin eden anketörlere atfedilirken, Trump'ın beyaz işçi sınıfı seçmenleri arasındaki desteğini hafife alıyordu. Trump, 1928'den bu yana Beyaz Saray'ı ve Kongre'yi Cumhuriyetçiler tarafından ilk kez ele geçirdi.

  2015 yılında Trump, cumhurbaşkanlığı için bir Cumhuriyetçi olarak koşacağını açıkça ilan etti.

  Hollywood'da Donald Trump'u kimin desteklediği Jon Voight, Roseanne Barr, Kid Rock, Willie Robertson, Azealia Banks, Gary Busey, Jesse Ventura, Loretta Lynn, Teresa Giudice, Tila Tequila, Stephen Baldwin, Mike Tyson, Terrell Owens, John Rocker, Jesse James, Wayne Newton, Mike Ditka, Ivana Trump, Ann Coulter, Dennis Rodman, Hulk Hogan, Lou Ferrigno, Aissa Wayne, Joe Arpaio, Scott Baio, Kirstie Alley, Jean-Claude Van Damme,.
 • Donald Trump Donald Trump hayatı Donald Trump resimleri Donald Trump cumhurbaşkanlığı Donald Trump - 5 Yaşından 70 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)