Sıradaki
5
İptal

Mike Tyson Tribute - 10 Yaşından 50 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı


 • 27 Ocak 2018, Cumartesi - 16:32 tarihinde eklendi.
 • Kategori Kişiler ve Bloglar

 • Michael Gerard "Mike" Tyson (Майк Тайсон), eski bir Amerikan profesyonel boksör. Dünya tartışmasız dünya şampiyonasını elinde tuttu ve WBC, ...
  Michael Gerard "Mike" Tyson (Майк Тайсон), eski bir Amerikan profesyonel boksör. Dünya tartışmasız dünya şampiyonasını elinde tuttu ve WBC, WBA ve IBF şampiyonalarını 20 yıl, 4 ay ve 22 gün kazanmak için en genç boksör olarak kaydetti. Tyson, ilk turda 12'sini nakavt ile kazandı. Bunlardan 12'si ilk turda. İkinci turda TKO tarafından Trevor Berbick'i mağlup ettikten sonra 1986'da WBC unvanını kazandı. 1987'de Tyson, James Smith ve Tony Tucker'ı yenerek WBA ve IBF başlıklarını ekledi. Bu, onu WBA, WBC ve IBF başlıklarını aynı anda tutan ilk ağır boksör ve bunları birbiri ardına birleştirmek için sadece ağır olanı yaptı. Dünyanın tartışmasız ağır bir şampiyonu olarak emekli oldu ve kariyeri Muhammed Ali'ninkiyle büyük ölçüde karşılaştırılmıştır. Mike Tyson, 6 Aralık 1985'teki maçın ilk turunda Sammy Scaff'i devirdi.

  Mike Tyson, onun en iyi dövüşleri için bilir: buster douglas, ip adamı, muhammad ali, peter mcneeley, evander holyfield, lennox lewis, larry holmes, michael spinks, trevor berbick, donnie yen

  1988'de eski muharip Mitchell Green ile sokak kavgasına karıştı.

  Ağır bir başlık maçında Evander Holyfield'un kulağının bir parçasını hafifçe vurun.

  1991 yılında, Miss Black America yarışmacısı Desiree Washington, Tyson'ın Indianapolis'teki bir otel odasında onu tecavüze tabi tutması gerektiğini belirtti. Tutuklandı, yargılandı ve mahkum edildi ve üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  Karısı Monica Turner boşanma davası açtı. [Ocak 2002]

  Başlıklar: 1986: WBC Ağır Vizyon Başlığı 1987: WBA Ağır Vasıf Başlığı 1987: IBF Ağır Vasıf Başlığı 1987: Undisputed Dünya Ağır Sampiyonu 1996: WBC Ağır Başlığı 1996: WBA Ağır Vasıta Başlığı

  Floyd Patterson gibi dövüşçilerin boks yetenekli ve eğitici Cus D'Amato tarafından benimsenmiştir.

  Cezaevi'nden çıktıktan kısa bir süre sonra, büyük bir dönüşe hazırdı. Nesiller arasında en çok beklenen dönüştü. 1995 yılının Ağustos ayında, Peter McNeeley'yi birkaç saniye içinde - 89 saniyede yendi.

  3 milyon dolar para cezasına çarptırıldı ve bir maç boyunca Evander Holyfield'ın kulağını ısırdığı için bir yıl boks etmek yasaklandı.

  2000'de üç kez savaştı. Üçüncüsü, Andrzej Golota'ya karşı, ilk zaferdi, ancak Tyson uyuşturucu testi başarısız olduktan sonra, yarışmaya katılmadı. Ertesi sene sadece bir kez savaştı, yedinci turda Brian Nielsen'i devirdi.

  11 Haziran 2005'te Kevin McBride'a karşı unvan mücadelesini kaybetti. Maçı kazanmak isteyen Tyson, altıncı turun sona ermesinden sonra köşesini terk etmedi ve McBride kazanan ilan edildi.

  Dünya Güreş şampiyonu Hulk Hogan ve Karma Dövüş Sanatları'nın Champ Royce Gracie ile gerçekleflen savafllar asla somutlanmadı.

  James 'Buster' Douglas, Evander Holyfield, Lennox Lewis ve Williams tarafından elendi. Tyson 6 turun başında tabureden çıkmasının ardından Kevin Mcbride, Tyson üzerinden bir TKO attı.

  Simpsons (1989) boksör karakteri "Drederick Tatum" ona ve Riddick Bowe'ye dayanıyordu.

  Yirmi yaşında dünyanın en genç, en ağır şampiyonu olan halen elinde bulundurduğu bir rekor.

  Mike Tyson (Майк Тайсон) ayrıca: alex stewart, alfonso ratliff, bob sapp, bruce seldon, clifford etienne, carl williams, danny williams, frank bruno, floyd mayweather, george foreman, heenry tillman, jose ribalta, james smith, kimbo dilim, lou savarese, mitch green, marvis frazier, nikolai valuev, orlin norris, pinklon thomas, hızlı tillis, riddick koridor, taş soğuk, tony tubbs, tyrell biggs, ufc, golota ucieczka, wladimir klitschko, william hosea, 50 cent
 • Mike Tyson Tribute Mike Tyson Tribute hayatı Mike Tyson Tribute resimleri Mike Tyson Tribute boksör Mike Tyson Tribute - 10 Yaşından 50 Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)