Sıradaki
5
İptal

Steven Seagal Tribute - 10 Yaşından 65Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı


 • 27 Ocak 2018, Cumartesi - 16:39 tarihinde eklendi.
 • Kategori Kişiler ve Bloglar

 • Steven Seagal (Стивен Сигал, 10 Nisan 1952 doğumlu) Amerikalı aktör, film yapımcısı, senarist, film yönetmeni, dövüş sanatçısı, Aikido e...
  Steven Seagal (Стивен Сигал, 10 Nisan 1952 doğumlu) Amerikalı aktör, film yapımcısı, senarist, film yönetmeni, dövüş sanatçısı, Aikido eğitmeni, müzisyen, yedek vekil şerifi ve girişimcidir.

  Aikido'da 7.'lik bir siyah kuşak olan Seagal, yetişkin yaşamını Japonya'da bir dövüş sanatları eğitmeni olarak başlattı; ülkede Aikido dojo'yu işleten ilk yabancı oldu. 1988'de Seagal, oyunculuk önergelerini Kanunun Üstünde yaptı. 1991'de dört başarılı filmde rol aldı. Navy SEAL'leri terörle mücadele uzmanı Casey Ryback'i Under Siege'de oynadı. Bununla birlikte, On Deadly Ground (1994'te) ve Under Siege 2: Dark Territory (1995'de) gişelerde daha az başarılıydı. 1990'lı yılların ikinci yarısında Seagal, The Patriot adlı filmi oynadı. O zamandan beri, Çık Yaralarına (2001'de) ve Half Past Dead'e (2002'de) istisna olarak, kariyeri neredeyse tamamen doğrudan video yapımlarına geçti. 1998'den 2014'e kadar Seagal bunlardan 27'sinde ortaya çıktı. 58 yaşındayken, 2010 yapımı Machete'de Torrez olarak öne çıktı; 2009'dan 2013 yılına kadar aralıksız olarak aralıksız olarak, reality show Steven Seagal'ın üç mevsimini çekti: Lawman, Seagal'ı Louisiana ve Mariicopa County, Arizona'daki Jefferson Parish'te görevli bir şef yardımcısı olarak gösterdi. 2011 ve 2012 yılları arasında gizli gizli polis tiyatro dizisi Gerçek Adalet'in iki sezonunda da iki sezonluk filmi hazırladı ve oynadı. Steven Seagal, kavga vs van damme, chuck norris, michael jai white, mma savaşçısı, tommy lee jones, gen lebell, jamaikalılar, bruce lee ve anderson silva. Artık Rus pasaportu var ve Rus ticaretinde hareket ediyor.

  Seagal başarılı bir gitarist; İki stüdyo albümü (Kristal Mağaradan ve Mojo Priest'den Şarkılar) çıkardı ve birkaç film puanı üzerine seslendi. Stevie Wonder ve Tony Rebel (her ikisi de ilk albümünde yer alan) gibi birçok müzisyenle çalıştı.

  Profesyonel başarılarına ek olarak Seagal, çevreci, hayvan hakları aktivisti ve 14. Dalay Lama'nın destekçisi Tenzin Gyatso olarak bilinir. Ayrıca, açık sözlü siyasi görüşleri ve Vladimir Putin ile olan dostluğu nedeniyle biliniyor. Seagal bir keresinde Putin'e "büyük canlı dünya liderlerinden" biri olarak bahsetti. Ayrıca steven seagal kavga vs güvenlik, arnold schwarzenegger, scott adkins, bas rutten, chuck noia, jackie chan, danny trejo, darren shahlavi, donnie yen, jet li, joe rogan, jason statham, putin ve rusça, rasta, screwface , haydutlar, tony jaa, vinnie jones, ünlü filmlerinde Wesley Snipes. En sevdiği aktörler arasında James Mason, John Gielgud, Clint Eastwood, Gary Cooper, Spencer Tracy ve Robert Redford bulunmaktadır.
 • Steven Seagal Tribute Steven Seagal Tribute hayatı Steven Seagal Tribute resimleri Steven Seagal Tribute aktör Steven Seagal Tribute - 10 Yaşından 65Yaşına Kadar Resimlerle Hayatı
daha fazla göster daha az göster

  Yorumlar (0)